Termessos Turizm ve Havacılık 1984 yılından beri turizm sektöründe yer almakta ve konuklarının gereksinim ve isteklerini başarıyla yerine getirmektedir. Türkiye’de uzman bir hizmetler acentası olarak konuklarımızın özel ilgi ve arzularına en uygun tatil paketleri sağlayabilecek yeterlikteyiz. Tatil planı oluşturma ve programlama, talep edildiğinde kişiye özel hizmet sunumunda ulaştığımız ve kıvanç duyduğumuz konum bize önemli derecede itibar ve ün sağladı.Operatörlerimizin ve tatilcilerimizin hakkımızda söyleceklerine çok önem veririz, onların yorumları ve önerileri yıllardır tatil planlarını oluşturmamızda bize yön vermektedir.

Sistemi iyi bilmenin, yurt dışındaki tur operatörleri ve organizasyonlarını yakından tanımanın güveniyle iddia ediyoruz: özenle planlanmış programlarımız ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve ilginize hitap edecektir.

Termessos Turizm Seyahat Acentası özellikle gelen konukların hizmetine odaklı çalışmaktadır. Çalışma alanları: partner operatör, oteller, tatil köyleri, apart konaklamalar, ulusal ve uluslararası uçak bilet satışları, uçak ve araç kiralama bağlantılı programlar, gidiş dönüş seyahatler, büyük Anadolu turu, şehir gezileri, araç kiralama, özel ilgi turları, butik turlar, VIP servisleri, havayolları temsilciliği, seminerler-kongreler, mülk bakım hizmetleri.

Yönetim birimimiz 32 yılda edindiğimiz deneyimi dinamik ve etkili şekilde kullanmaktadır. Bu da yıllardır işbirliğinde olduğumuz partner firmalarımız tarafından takdirle karşılanmaktadır. Termessos Turizm Seyahat Acentası, Türkiye Seyahat Acentaları Derneği üyesidir ve Türkiye Turizm Bakanlığı tarafından lisans verilmiştir.

Sektörle ilgili taleplerinizi karşılıklı işbirliği içerisinde yerine getirebilmek için hizmetinizde olmaktan büyük mutluluk duyacağımızı bilgilerinize sunarız.

Termessos Turizm ve Havacılık Yönetimi

A GRUBU - 1349